top of page

MŪSU PAKALPOJUMI

Individuāla pieeja ikvienam

Physiotherapy

FIZIOTERAPEITA KONSULTĀCIJAS

Sākotnējā fizioterapijas konsultācija ir pirmais solis muskuļu un skeleta sistēmas vai fiziskās veselības problēmu novērtēšanas un ārstēšanas procesā. Šīs konsultācijas laikā pacients tiekas ar fizioterapeitu, lai pārrunātu savu stāvokli, slimības vēsturi un ārstēšanas mērķus.

MANUĀLĀ TERAPIJA


Manuālā terapija ir specializēts fizikālās terapijas veids, kas ietver praktiskas metodes, lai diagnosticētu, ārstētu un pārvaldītu muskuļu un skeleta sistēmas un neiromuskulāros stāvokļus. To veic apmācīti fizioterapeiti vai manuālie terapeiti, un tā mērķis ir uzlabot locītavu kustīgumu, mazināt sāpes un uzlabot vispārējo fizisko funkciju.

Physiotherapy
Senior Physiotherapy

VINGROŠANA

Vingrošanas sesija pie fizioterapeita, kas pazīstama arī kā fizikālā terapija vai fizioterapijas vingrošana, ir strukturēta un uzraudzīta sesija, kurā pacients strādā kopā ar apmācītu fizioterapeitu, lai veiktu specifiskus vingrinājumus un ārstnieciskas darbības, kuru mērķis ir uzlabot viņa fiziskās funkcijas, mobilitāti, spēku un vispārējo labsajūtu.

KINEZIOLOĢISKĀ TEIPOŠANA

Kinezioloģiskā teipošana, ko bieži dēvē par kinezioteipu vai vienkārši KT teipu, ir terapeitiska tehnika, kas ietver noteikta veida elastīgās teipas uzklāšanu uz ādas, lai sniegtu atbalstu muskuļiem un locītavām, mazinātu sāpes, uzlabotu asinsriti un limfodrenāžu. Šo paņēmienu 1970. gados izstrādāja Dr. Kenzo Kase, un tā ir ieguvusi popularitāti kā neinvazīva metode sāpju uzlabošanā.

Child Physiotherapy
Eyes Closed

APZINĀTĀ PAKĀPENISKĀ RELAKSĀCIJA

Apzināta pakāpeniska relaksācija, kas pazīstama arī kā progresīvā muskuļu relaksācija (PMR), ir relaksācijas tehnika, kas ietver dažādu ķermeņa muskuļu grupu sistemātisku sasprindzināšanu un pēc tam atslābināšanu, lai mazinātu fizisko un garīgo spriedzi. Tā ir uz apzinātību balstīta prakse, kuras mērķis ir veicināt relaksāciju, stresa mazināšanu un paaugstinātu labklājības sajūtu.

MASĀŽA

Fizioterapeita masāža, kas pazīstama arī kā fizioterapeitiskā masāža vai ārstnieciskā masāža, ko veic fizioterapeits, ietver manuālu paņēmienu pielietošanu, lai mazinātu muskuļu un skeleta sāpes, uzlabotu mobilitāti un veicinātu vispārējo fizisko labsajūtu. Tā ir specializēta masāžas forma, ko parasti veic apmācīti fizioterapeiti, kuriem ir pieredze gan manuālajā terapijā, gan fizioterapijas metodēs.

Massage Therapy
Image by Anastase Maragos

TRX NODARBĪBAS

TRX vingrinājumi, kas pazīstami arī kā Total Resistance Exercises, ir piekares treniņa veids, kurā tiek izmantots specializēts fitnesa aprīkojums, ko sauc par TRX Suspension Trainer. Šis aprīkojums sastāv no regulējamām siksnām ar rokturiem un kāju šūpuļiem, kas ļauj lietotājiem veikt dažādus ķermeņa svara vingrinājumus.

VINGROŠANA GRŪTNIECĒM UN VINGROŠANA GRUPĀS

Dzemdību vingrinājumi, kas pazīstami arī kā pirmsdzemdību vingrinājumi vai grūtniecības vingrinājumi, attiecas uz fiziskām aktivitātēm un fitnesa rutīnām, kas īpaši paredzētas grūtniecēm. Regulāras un atbilstošas fiziskās aktivitātes grūtniecības laikā var sniegt vairākus iespējamos ieguvumus, piemēram, uzlabot vispārējo veselību, mazināt diskomfortu, uzlabot garastāvokli un palīdzēt sagatavoties dzemdībām. Mūsu speciālistu vingrinājumu kompleksi is pielāgoti katras māmiņas fiziskajai sagatavotībai, velesības vēsturei.

Image by Camylla Battani
bottom of page